Oferuję: Praca B-stok, podlaskie

Mamy już 4, ale poszukujemy kolejnych pracowników!

Dodano: 12 września 2017 Ważne do: 12 października 2017 Wyświetleń: 65 Autor: cro
Mamy już 4, ale poszukuje kolejnych pracowników!

Masz już dość pracy w kilku miejscach i chciałabyś być zatrudniona w CRO utrzymując, lub nawet podwyższając dotychczasowe zarobki?
Uwielbiasz pomagać ludziom, ale zupełnie nie widzisz siebie przy organizacji i
promowaniu własnego gabinetu? Chcesz po prostu skupić się na pracy z
ludźmi i nie przejmować się sprawami administracyjno-finansowymi?
Jeżeli dodatkowo...:
- jesteś otwarta, ambitna i gotowa na stałe polepszanie swoich kompetencji
w oparciu o praktyczne i sprawdzone wskazówki
-preferujesz komfort i bezpieczeństwo, dlatego bardzo cenisz sobie
możliwość pracy na etacie pod okiem doświadczonego psychologa
-chciałabyś razem z nami budować bardzo zgrany i kompetentny zespół psychologów
...to ta praca jest dla Ciebie :)
Centrum Rozwoju Osobistego w Białymstoku poszukuje do pracy Psychologa.
Nazywam się Małgorzata Iwaniuk i jestem psychologiem z 10-letnim
doświadczeniem. Przez kilka lat prowadziłam gabinet w Lublinie, któremu szybko i stabilnie zapewniłam pełną praktykę. Klienci widzieli w mojej pracy wielką
wartość i bardzo dobrze wynagradzali mnie za moją pracą.
Gdy ze względów rodzinnych przeprowadziłam się do Białegostoku
powtórzenie tego wyniku było dla mnie dużym wyzwaniem, z którym świetnie
sobie poradziłam. W ciągu 3 miesięcy od rozpoczęcia pracy bez żadnej pozycji i
kontaktów miałam stale wypełniony grafik. Ponadto w międzyczasie skutecznie pomagam wielu innym psychologom w rozwijaniu i utrzymaniu stabilnej praktyki.
Dziś stawiam przed sobą kolejne wyzwanie, w którym możesz uczestniczyć
razem ze mną. Chcę stworzyć najwyższej jakości placówkę psychologiczną w Białymstoku.
Chcę oprzeć ją przede wszystkim o mocny, zgrany i ambitny zespół złożony z
ludzi, którzy zdecydowani są na pracę na etacie. Chcę dzielić się ze swoimi
pracownikami całym moim doświadczeniem i praktycznymi wskazówkami i w
oparciu o to zapewnić im świetne warunki pracy.
W związku z tym Centrum Rozwoju Osobistego w Białymstoku poszukuje do
pracy Psychologa. Jeżeli chcesz się uczyć i nie masz problemu z
przyjmowaniem feedbacku, to takiej osoby szukamy.
Twój zakres obowiązków będzie obejmował:
• prowadzenie sesji indywidualnych dla osób dorosłych, dzieci, młodzieży,
rodzin i par,
• prowadzenie grup terapeutycznych,
• przygotowanie całościowej diagnozy,
• sporządzanie opinii na życzenie Klienta,
Czego oczekujemy od Ciebie:
• wykształcenie wyższe psychologiczne,
• mile widziany certyfikat psychoterapeuty w dowolnym nurcie, lub osoby w
procesie certyfikacji,
• doświadczenie w pracy z Klientem w kontakcie indywidualnym,
• doświadczenie w pracy z grupą,
• odpowiedzialność,
• komunikatywność,
• chęć podjęcia pracy na długi okres czasu,
W zamian o
ferujemy:
• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin po okresie próbnym, dodatkowo
premiowaną,
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
• niezbędne narzędzia pracy,
• partnerską atmosferę pracy,
• wsparcie merytoryczne oraz szkolenia zawodowe,
Zapraszamy do Zespołu również mężczyzn :)
Daj sobie szansę i aplikuj! :)
Powodzenia,
Małgorzata Iwaniuk
Profil na Znanym Lekarzu: https://www.znanylekarz.pl/malgorzata-iwaniuk-2/psycholog-terapeuta-biegly-sadowy/bialystok
Strona internetowa http://centrumrozwojuosobistego.com/

INFORMACJE ORGANIZACYJNE: Dokumenty aplikacyjne (CV i LM) przyjmujemy wyłącznie na adres e-mail.
Jeżeli zainteresuje nas Twoja aplikacja to zadzwonimy aby ustalić termin spotkania rekrutacyjnego.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Dane autora

Użytkownik: cro