PSYCHOLOG-  w trakcie certyfikacji
Poszukuję: Praca Otwock, mazowieckie

PSYCHOLOG- w trakcie certyfikacji

Dodano: 14 listopada 2017 Ważne do: 21 listopada 2017 Wyświetleń: 123
Polska Grupa Medyczne MediLife, w ramach której funkcjonuje m.in. Centrum Medyczne Medica z siedzibą w Otwocku poszukuje osób na stanowisko :

PSYCHOLOGA - w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty

Wymagania:

- studia wyższe z zakresu psychologii

- w trakcie certyfikacjI na psychoterapeutę ( wymagane zaświadczenie o uczestnictwie w wybranej szkole psychoterapii)

- doświadczenie w prowadzeniu terapii, w tym terapii grupowej

- wysoka kultura osobista, samodzielność, kreatywność

- gotowość tworzenia i uczestnictwa w nowych projektach tworzonych przez zespół

Zakres obowiązków:

- realizacja terapii grupowej

- prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami NFZ

- indywidualna praca z pacjentami

- współtworzenie programów terapeutycznych

Oferujemy:

- dużą swobodę działania

- atrakcyjne wynagrodzenie

- przyjemną atmosferę w pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres:
biuro@cm-medica.pl