Oferuję: Wynajem gabinetów Warszawa, mazowieckie

Wynajmę gabinety – prestiżowy adres, centrum Warszawy / przy metrze

Dodano: 29 października 2017 Ważne do: 28 listopada 2017 Wyświetleń: 173
Wynajmę gabinety na ul. Mokotowskiej / róg Plac Zbawiciela przeznaczone na działalność psychologa, psychoterapeuty, psychiatry, logopedy, dietetyka, coacha etc. Możliwość dostosowania gabinetu pod wynajmującego. Wolne od zaraz.

Gabinety znajdują się w klimatycznej kamienicy w samym centrum Warszawy, 3-4 minuty od stacji metra Politechnika, 2 minuty od Placu Konstytucji. Drugie piętro, wygodna i w dobrym stanie klatka schodowa (po generalnym remoncie). Gabinety wysokie, widne i przestrzenne (każdy ma ok. 20m2 powierzchni), podłoga dębowa. Do dyspozycji wynajmującego oddzielna kuchnia, WC, poczekalnia. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, w pobliżu restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, sklepy i park.

Gabinety wynajmowane są na dni, to jest do Państwa dyspozycji są np. wszystkie poniedziałki w miesiącu w godzinach przedpołudniowych (od 6:00 do 16:00), popołudniowych (od 16:00 do 23:59) lub przez cały dzień - zgodnie z Państwa preferencjami.

Koszty wynajmu gabinetu:
- 350 zł za wszystkie (do wyboru) poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty lub niedziele w miesiącu w przypadku wynajmu na PRZEDPOŁUDNIE (od 6:00 do 16:00)
- 400 zł za wszystkie (do wyboru) poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty lub niedziele w miesiącu w przypadku wynajmu na POPOŁUDNIE (od 16:00 do 23:59)
- 490 zł za wszystkie (do wyboru) poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty lub niedziele w miesiącu w przypadku wynajmu na CAŁY dzień
- w przypadku wynajmu więcej niż jednego dnia (czyli np. wszystkie poniedziałki i wtorki w miesiącu) możliwa negocjacja ceny

Zapraszam do oglądania!

Kontakt telefoniczny/sms: +48 790 446 445

PS. Nie zawsze mogę odebrać – w takiej sytuacji proszę o sms (z informacją, że chodzi o wynajem, którą opcją są Państwo zainteresowani i z kim mam przyjemność), oddzwonię.

---
Słowa kluczowe: gabinety na godziny, gabinet na wynajem, gabinet dla psychologa, gabinet Warszawa, gabinet dla psychoterapeuty, wynajem gabinetu

Odpowiedz na ogłoszenie

Dane autora

Telefon: +48 790 446 445

Mateusz
Mokotowska 23
00-560 Warszawa