DORADCA ZAWODOWY
Dodano: 13 lutego 2018 Ważne do: 27 lutego 2018 Wyświetleń: 66 Autor: CDZdM
Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu
poszukuje pracownika na stanowisko:
DORADCY ZAWODOWEGO

Obowiązki na stanowisku pracy:
• prowadzenie zajęć edukacyjnych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (licea, szkoły zawodowe/branżowe, technika),
• poradnictwo indywidualne oraz grupowe,
• diagnozowanie predyspozycji zawodowych,
• sporządzanie opinii na podstawie przeprowadzonych konsultacji badawczych,
• aktywne włączenie się w realizację bieżących zadań placówki,
• inicjowanie i wdrażanie nowych pomysłów zgodnych z celami statutowymi CDZdM,
• doskonalenie własnego warsztatu pracy,
• tworzenie dokumentacji (raporty, zestawienia, opracowania),
• poszukiwanie, aktualizowanie i przetwarzanie informacji o rynku pracy.

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego magisterskiego
• (wyłącznie absolwenci: pedagogiki – specjalność doradztwo zawodowe i personalne, psychologii – specjalność psychologia pracy i organizacji lub studiów nauk społecznych
z ukończonymi studiami podyplomowymi z zakresu doradztwa zawodowego),
• znajomości języka angielskiego,
• przygotowania pedagogicznego,
• umiejętności diagnozowania predyspozycji zawodowych,
• wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
• umiejętności pracy w zespole,
• dobrej organizacji pracy własnej,
• odpowiedzialności, rzetelności i staranności,
• gotowości do podejmowania nowych wyzwań.

Oferujemy:
• ciekawą praktykę zawodową,
• pracę w zespole profesjonalistów z zakresu doradztwa zawodowego i analityków rynku pracy,
• udział w projektach,
• atrakcyjne szkolenia,
• bardzo dobrze wyposażone miejsce pracy,
• przejrzyste kryteria awansu zawodowego.

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy – marzec 2018r.
Forma zatrudnienia: praca na zastępstwo – 5/8 etatu (25 godzin tygodniowo).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
CV, listu motywacyjnego oraz suplementu dyplomu na adres: cdzdm@cdzdm.pl.
Termin nadsyłania dokumentów: do 22 lutego 2018 r. (włącznie).

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Dane autora

Użytkownik: CDZdM

Poznań