Medi-life ogłasza nabór na stanowisko: Psychoterapeuta Leczenia Uzależnień
Oferuję: Praca Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

Dodano: 10 września 2019 Ważne do: 17 września 2019 Wyświetleń: 41
Medi-life ogłasza nabór na stanowisko: Psychoterapeuta Leczenia Uzależnień.

lokalizacja: Piaseczno, Konstancin-jeziorna.

Nasz program terapeutyczny ukierunkowany jest na konkretny problem – leczenie uzależnienia od alkoholu i substancji chemicznych oraz współuzależnienia. Podejmujemy się także leczenia osób uzależnionych od hazardu

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- certyfikat specjalisty terapeuty uzależnień / specjalisty psychoterapii uzależnień wydany przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – PARPA/ zaświadczenie o byciu w trakcie certyfikacji
- doświadczenie w pracy z zakresu terapii / psychoterapii uzależnienia i współuzależnienia
- doświadczenia w pracy w grupie jak i kontakcie indywidualnym,
- odpowiedzialność, dyspozycyjność,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:
- zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia: świadczenia terapii uzależnienia od alkoholu i substancji chemicznych, obejmujące diagnostykę, leczenie i rehabilitację osób uzależnionych oraz działania konsultacyjno-edukacyjne dla rodzin osób uzależnionych.

Możliwość pracy dodatkowej - w ramach zastępstw.

Preferujemy współpracę w oparciu o kontrakt bądź umowę zlecenie.

Dane autora

Telefon: 535008010

Medi-Life Sp.zo.o.
Gerbera 14
05-500 piaseczno