PEDAGOG SPECJALNY/NAUCZYCIEL/PSYCHOLOG
Oferuję: Praca Warszawa, mazowieckie

Dodano: 31 stycznia 2019 Ważne do: 2 marca 2019 Wyświetleń: 148 Autor: pierwszekroki
Przedszkole Terapeutyczne dla dzieci z autyzmem poszukuje:

Pedagoga specjalnego/ psychologa z uprawnieniami pedagogicznymi lub/i nauczyciela wychowania przedszkolnego:

Obowiązki:
-prowadzenie zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych
- pisanie programów terapeutycznych oraz IPET
- organizowanie dzieciom czasu między zajęciami
- asystowanie dzieciom podczas zajęć terapeutycznych i wyjść poza teren placówki
- wykonywanie obserwacji
- wypełniania dziennika zajęć

Wymagania:
- wykształcenie w zakresie pedagogiki specjalnej lub przedszkolnej lub psychologii z uprawnieniami pedagogicznymi(lub w trakcie)
- mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
- doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem będzie dodatkowym atutem
- priorytetem jest dla nas umiejętność nawiązania kontaktu z dzieckiem oraz rodzicem
- duża dawka serdeczności, ciepła, szczerego uśmiechu i również to gwarantujemy

Oferujemy:
- prace na cały etat / lub część etatu
- prace z dziećmi z autyzmem
- umowa o pracę
- miłą atmosferę w zespole dla którego praca jest pasją
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe

Lokalizacja Reguły zaraz obok Warszawa Ursus i pętla 191 oraz wkd.

www.pierwszekroki.edu.pl

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV

Dane autora

Użytkownik: pierwszekroki