Pośrednik Pracy
Dodano: 22 września 2021 Ważne do: 22 października 2021 Wyświetleń: 102 Autor: Marta Sustinae
Fundacja Sustinae poszukuje aktywnej, pełnej pomysłów osoby na stanowisko:

Pośrednik pracy

Obowiązki:
• prowadzenie indywidualnych spotkań z uczestnikami projektów, których celem jest zbliżenie ich do rynku pracy i znalezienie odpowiedniego do ich potrzeb i możliwości zatrudnienia,
• prowadzenie bieżącej weryfikacji zapotrzebowania na kwalifikacje i umiejętności na rynku pracy,
• współpraca z doradcami zawodowymi w zakresie dostosowania wsparcia dla uczestników projektów pod kątem zapotrzebowania pracodawców na kwalifikacje i umiejętności,
• pozyskiwanie ofert pracy od pracodawców i udzielanie pracodawcom informacji o uczestnikach projektów,
• wspólne z uczestnikami przeglądanie, analizowanie i dobieranie ofert pracy,
• pomoc uczestnikom projektów w przygotowaniu dokumentów rekrutacyjnych, przygotowywanie ich do udziału w rozmowach rekrutacyjnych,
• informowanie uczestników projektów o aktualnej sytuacji i przewidywanych zmianach na regionalnym rynku pracy,
• inicjowanie i organizowanie kontaktów uczestników projektu z pracodawcami,
• negocjowanie warunków zatrudnienia,
• nawiązywanie i podtrzymywanie współpracy z pracodawcami z regionalnego rynku pracy,
• pozyskiwanie ofert staży dla uczestników od pracodawców i prowadzenie dokumentacji stażowej zgodnie z wymogami projektu.

Kwalifikacje i umiejętności:

• wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wykształcenie wyższe,
• wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia negocjacji, motywowania),
• wiedza z zakresu branż, zawodów, kwalifikacji, specjalności w kontekście sytuacji na rynku pracy,
• umiejętność wyszukiwania i pozyskiwania ofert pracy,
• doświadczenie w pracy na stanowisku pośrednika pracy,
• mile widziane doświadczenie w pracy w projektach finansowanych ze środków UE, PFRON,
• sprawna obsługa komputera (MS Office), portali z ogłoszeniami o pracę,
• samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej,
• mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami.

Oferujemy:

• bardzo dobrą atmosferę pracy,
• wsparcie merytoryczne zespołu,
• zadaniowy charakter pracy,
• zmienny tryb pracy (częściowo zdalny),
• możliwość rozwoju w strukturach organizacji.

Miejsce pracy: Warszawa

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja_warszawa@fundacjasustinae.org zawierających adnotację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pośrednika pracy przez Fundację Sustinae (ul. Szlak 65, 31-153 Kraków), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dane autora

Użytkownik: Marta Sustinae
Telefon: 735933898

Karolina
Warszawa