Pośrednik pracy/Trener aktywizacyjny
Oferuję: Praca Warszawa, Mazowieckie

Dodano: 7 kwietnia 2021 Ważne do: 21 kwietnia 2021 Wyświetleń: 87
Fundacja Sustinae poszukuje aktywnej, pełnej pomysłów osoby na stanowisko:

Obowiązki:

prowadzenie indywidualnych spotkań z uczestnikami projektów, których celem jest zbliżenie ich do rynku pracy i znalezienie odpowiedniego do ich potrzeb i możliwości zatrudnienia

współpraca z doradcami zawodowymi w zakresie dostosowania wsparcia dla uczestników projektów pod kątem zapotrzebowania pracodawców na kwalifikacje i umiejętności

pozyskiwanie ofert pracy/staży od pracodawców i udzielanie pracodawcom informacji o uczestnikach projektów

wspólne z uczestnikami przeglądanie, analizowanie i dobieranie ofert pracy

inicjowanie i organizowanie kontaktów uczestników projektu z pracodawcami

nawiązywanie i podtrzymywanie współpracy z pracodawcami z regionalnego rynku pracy

pozyskiwanie ofert staży dla uczestników od pracodawców i prowadzenie dokumentacji stażowej zgodnie z wymogami projektu

pozyskiwanie firm szkoleniowych na organizację szkoleń dla uczestników projektu,

organizacja szkoleń

prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,

bieżąca opieka nad uczestnikami podczas szkoleń

Kwalifikacje i umiejętności:

wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wykształcenie wyższe

wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia negocjacji, motywowania)

wiedza z zakresu aktualnego rynku pracy

umiejętność wyszukiwania i pozyskiwania ofert pracy

mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pośrednika pracy

doświadczenie w pracy w projektach finansowanych ze środków UE, PFRON,

sprawna obsługa komputera (MS Office), portali z ogłoszeniami o pracę

samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej

mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami

Oferujemy:

½ etatu,

bardzo dobrą atmosferę pracy w organizacji pozarządowej,

elastyczny czas pracy,

zmienny typ pracy (częściowo zdalny),

wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,

wdrożenie w samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

zadaniowy charakter pracy,

możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji.

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum

Prosimy o przesyłanie CV, na adres e-mail: rekrutacja_warszawa@fundacjasustinae.org zawierających adnotację:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pośrednika pracy przez Fundację Sustinae (ul. Szlak 65, 31-153 Kraków), zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000)"

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zapraszamy! :)

Dane autora

Warszawa