Poszukiwani do współpracy Lekarz psychiatra oraz psychoterapeuta
Oferuję: Praca Warszawa, Mazowieckie

Dodano: 24 listopada 2022 Ważne do: 24 grudnia 2022 Wyświetleń: 66 Autor: Centrum Terapii Kobiety i Dziecka Alma Sp. z o.o.
Centrum Terapii ALMA to Zespół specjalistów z pasją, którzy z wielkim zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Każdego dnia podnosimy swoje standardy, dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Obecnie do współpracy poszukiwany jest Lekarz Psychiatra oraz Psychoterapeuta.

Oferujemy:
– Dogodną formę zatrudnienia
– Ogromną szansę na rozwój i doskonalenie swoich kompetencji
– Przyjazną atmosferę pracy
– Stale powiększającą się bazę pacjentów
– Elastyczny grafik pracy

Zakres obowiązków:
– Prowadzenie konsultacji psychiatrycznych lub prowadzenie psychoterapii
– Współpraca z pozostałym personelem kliniki
– Możliwość wdrażania swoich pomysłów w obrębie rozwoju placówki

Oczekiwania:
– Doświadczenie w zawodzie lub umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
– Przyjazne nastawienie do pacjentów oraz otoczenia

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania CV na adres: marta.smulkowska{a}centrumalma.pl .

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: centrumalma.pl

Użytkownik: Centrum Terapii Kobiety i Dziecka Alma Sp. z o.o.

Centrum Terapii Kobiety i Dziecka Alma
ul. Wiktorska
02-582 Warszawa