Oferuję: Praca Warszawa, mazowieckie

PRACA W DZIALE OBSŁUGI PACJENTA (OCHOTA/CENTRUM)

Dodano: 15 listopada 2018 Ważne do: 15 grudnia 2018 Wyświetleń: 55 Autor: PsychoMedic
Poradnia psychologiczno - psychiatryczna PsychoMedic.pl ogłasza rekrutację do pracy w Dziale Obsługi Pacjenta.

Praca w weekendy w poradni na Ochocie - ul. Filtrowa lub ul. Białobrzeska.
Mile widziane studentki/studenci psychologii.

Praca po okresie przeszkolenia. Szkolenie trwa łącznie około 24h. Umowa zlecenie.

Zadania osoby współpracującej:

- rezerwacja i rejestracja usług poradni, obsługa pacjentów (również anglojęzycznych),

- rozliczanie pacjentów,

- koordynowanie planu wizyt,

- udzielanie informacji na temat oferowanych usług,

- zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta,

- dbanie o czystość kliniki,

- dbanie o wizerunek firmy.

Oczekiwania względem kandydata/ki:

- język angielski na poziomie komunikatywnym (umożliwiającym np. umówienie pacjenta),

- entuzjazm w kontakcie z innymi ludźmi, inicjatywa, wychodzenie aktywne do pacjenta,

- dobra organizacja czasu pracy i duża podzielność uwagi,

- umiejętność analitycznego myślenia - rozliczanie wizyt, koordynowanie grafików,

- chęć uczenia się i pracy w zespole,

- solidność i dokładność w pracy,

- chęć podjęcia dłuższej współpracy.

Oferujemy:

- elastyczny grafik (np. dwa weekendy w miesiącu lub pojedyncze soboty/niedziele + 1 dzień w tygodniu),

- współpracę w oparciu o umowę zlecenie,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- przeszkolenie z systemów medycznych,

- przyjazną atmosferę w pracy,

- dla studentów i studentek psychologii możliwość uczestniczenia w superwizjach zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub na adres cv@psychomedic.pl

Dane autora

Użytkownik: PsychoMedic