Oferuję: Praca Warszawa, Mazowieckie

Psycholog w Mobilnym Zespole Wsparcia Mokotowskie Centrum Zdrowia Psychicznego IPiN

Dodano: 3 sierpnia 2022 Ważne do: 17 sierpnia 2022 Wyświetleń: 145 Autor: Adam Zabrzygraj
Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie ul. Sobieskiego 9
zatrudni w ramach umowy o pracę w
Mobilnym Zespole Wsparcia Społecznego
do pracy na stanowisku wykonawcy projektu w ramach projektu „Kompleksowe wsparcie osób z zaburzeniami i chorobami psychicznymi w dzielnicy Mokotów”

Opis stanowiska pracy:

• przeprowadzenie diagnozy potrzeb zdrowotnych i społecznych uczestników Projektu;
• organizacja i udzielanie szeroko rozumianej pomocy psychologicznej dla osób w kryzysie psychicznym w min. 2. osobowym zespole w domu uczestnika projektu lub stacjonarnie w siedzibie zgodnie z ustalonymi zasadami;
• tworzenie, gromadzenie i przetwarzanie informacji o uczestnikach w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, wewnętrznymi wzorami i ustalonymi zasadami;
• uczestnictwo w spotkaniach kooordynacyjnych dotyczących kwalifikowania uczestników do wsparcia Zespołu w ramach współpracy z częścią medyczną Mokotowskiego Centrum Zdrowia Psychicznego.

Wymagania:

• osoba z kwalifikacjami: psychologa
• doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi min. 2 lata
• zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
• mile widziane rozpoczęte szkolenie psychoterapeutyczne

Oferujemy:
• umowę o pracę;
• pracę w miłym zespole;
• regularne superwizje.

Oferty z CV (wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych) należy składać mailowo na adres: azabrzygraj@ipin.edu.pl.

Dziękując za nadesłane zgłoszenia, niniejszym zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć klauzulę:
"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Koordynatora wsparcia społecznego (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”) prowadzonego przez Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.”

Dane autora

Użytkownik: Adam Zabrzygraj