psycholog/ psycholożka
Oferuję: Praca Warszawa, Łomża

Dodano: 10 kwietnia 2019 Ważne do: 10 maja 2019 Wyświetleń: 141
Fundacja Ocalenie poszukuje osób chętnych do podjęcia współpracy jako psycholog/ psycholożka w Łomży (możliwy dojazd z Warszawy).

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie konsultacji psychologicznych dla dorosłych oraz dzieci uchodźców i imigrantów.

Zakres obowiązków:

dyżury w punkcie konsultacyjnym w Łomży na ul. Sadowej 8 (średnio 2 razy w tygodniu),
konsultacje psychologiczne jednorazowe i cykliczne dotyczące m.in.: trudności adaptacyjnych do życia w Polsce, w tym trudności w odnalezieniu się w środowisku szkolnym, doświadczeń związanych z traumą, dyskryminacją i przemocą, trudności związanych z sytuacja rodzinną,
kontakty z instytucjami, urzędami, szkołami, placówkami służby zdrowia itp.
uczestnictwo w zajęciach świetlicowych jako obserwator (średnio 1 raz w tygodniu),
dodatkowo prowadzenie zajęć psychospołecznych dla dzieci ze świetlicy środowiskowej.
Łączny wymiar pracy to 30 godziny w miesiącu (do negocjacji).

Oczekujemy:

-wykształcenia wyższego psychologicznego potwierdzonego dyplomem polskiej uczelni lub nostryfikowanym w Polsce dyplomem zagranicznej uczelni (magister psychologii),
-doświadczenia na podobnym stanowisku,
-bardzo dobrej znajomości języka polskiego,
-znajomości języka rosyjskiego (umożliwiającej samodzielną pracę psychologiczną z klientami),

Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 1400 zł brutto i możliwość zwrotu kosztów dojazdu do Łomży

CV (tylko w języku polskim) prosimy przesyłać na adres: praca@ocalenie.org.pl
w tytule wiadomości e-mail prosimy napisać: “Psycholog/Psycholożka Łomża”.

Procedura wyboru ofert:

w przypadkach uzasadnionych merytorycznie dopuszcza się możliwość zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne oferentów nie spełniających części z wymogów obowiązkowych,
skontaktujemy się tylko z wybranymi oferentami,
Fundacja zastrzega sobie prawo do rezygnacji z wyboru, którejkolwiek z ofert.

Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Ocalenie, z siedzibą w Warszawie, 00-537, przy ul. Kruczej 6/14a. NIP: 118-157-02-03; KRS: 0000030279; REGON: 016446315, reprezentowana przez Zarząd. Przesyłając do nas swoje materiały rekrutacyjne oświadczasz, że zapoznałeś się z treścią Polityki Prywatności Fundacji Ocalenie, w szczególności w zakresie sposobu przetwarzania danych kandydatów do pracy oraz przysługujących Ci praw.

Dane autora

Telefon: 513852605

Fundacja Ocalenie
krucza 6/14 a
00-537 Warszawa