Psycholog/pedagog/nauczyciel wychowania przedszkolnego
Oferuję: Praca Warszawa, mazowieckie

Dodano: 15 kwietnia 2018 Ważne do: 15 maja 2018 Wyświetleń: 76 Autor: pierwszekroki
Przedszkole Terapeutyczne dla dzieci z autyzmem poszukuje Pedagoga specjalnego lub Psychologa z uprawnieniami pedagogicznymi lub Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego
Oczekujemy:
-wykształcenie w zakresie pedagogiki specjalnej, psychologii (tylko z uprawnieniami pedagogicznymi) lub wychowania przedszkolnego- studenci ostatnich lat również mile widziani
-mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
-doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem będzie dodatkowym atutem
-priorytetem jest dla nas umiejętność nawiązania kontaktu z dzieckiem oraz rodzicem
-duża dawka serdeczności, ciepła, szczerego uśmiechu i również to gwarantujemy
Obowiązki:
-prowadzenie zajęć grupowych zgodnych z podstawą programową MEN
- pisanie programów grupowych na podstawie podręczników z uwzględnieniem potrzeb dzieci
- organizowanie dzieciom czasu między zajęciami
- asystowanie dzieciom podczas zajęć terapeutycznych i wyjść poza teren placówki - wypełniania dziennika zajęć
Oferujemy:
-prace na cały etat(40h/tydz) od maja lub czerwca na etat
-prace z dziećmi z autyzmem
-umowa o pracę
-miłą atmosferę w zespole dla którego praca jest pasją
-atrakcyjne wynagrodzenie
Lokalizacja Warszawa Ursus www.pierwszekroki.edu.pl
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV

Dane autora

Użytkownik: pierwszekroki