Psycholog/Pedagog/Terapeuta zajęciowy
Oferuję: Praca Gdynia, Pomorskie

Dodano: 30 czerwca 2020 Ważne do: 14 lipca 2020 Wyświetleń: 42
Centrum Samopomocy w Gdyni, poszukuje osoby na stanowisko terapeuta.
● wymiar czasu pracy: 1,0 etat, umowa na zastępstwo na okres około 1 roku.
● Klub 123 przy ul. Warszawskiej 42 czynny jest w godzinach 9.00 – 19.00 od poniedziałku do piątku, praca według ustalonego grafiku
Wymagania:
● wykształcenie wyższe – psycholog/ pedagog lub terapeuta zajęciowy
● znajomość problematyki osób z zaburzeniami psychicznymi oraz zagadnień z zakresu pomocy społecznej, socjologii i psychologii
● doświadczenie w pracy z dorosłymi osobami doświadczającymi zaburzeń psychicznych
● umiejętność pracy w zespole
● umiejętność pracy z grupą
● umiejętność redagowania tekstu i stron internetowych
● zdolności plastyczne i umiejętność prowadzenia zajęć o tej tematyce( mile widziana posiadana wiedza i umiejętności w konkretnych technikach artystycznych, np. szyciu)

W Klubie prężnie działają zajęcia kulinarne, literackie, komputerowe, ogrodnicze, filmowe, spacery. Liczymy, że nasz nowy terapeuta posiada jakąś pasję/ hobby, którym będzie dzielił się z uczestnikami podczas prowadzonych zajęć (np. języki obce, taniec, szycie),

● samodzielność
● obsługa pakietu MS Office
● korzystanie z pełni praw publicznych

Wymagania dodatkowe:
● dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, skrupulatność
● zmysł plastyczny, cierpliwość, umiejętność przekazywania wiedzy
● umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
● elastyczność, kreatywność i otwartość na zmiany
● zaangażowanie w realizację zadań

Zakres obowiązków:
● prowadzenie zajęć z zakresu terapii zajęciowej i innych zajęć aktywizujących,
● współudział w animowaniu działań na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi,
● współudział w przeprowadzaniu akcji informacyjno – edukacyjnych w ramach działalności Centrum Samopomocy
● Rozwój i prowadzenie punktu informacyjno – konsultacyjnego Radar przeznaczonego dla osób doświadczających kryzysu psychicznego i ich bliskich
● Prowadzenie i redagowanie strony internetowej
● Promowanie działalności Centrum Samopomocy w Gdyni

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
▪ CV i list motywacyjny
▪ Koncepcja zajęć, aktywności, które kandydat mógłby realizować w klubie

Dokumenty należy przesłać na adres: i.karolewska@cs-gdynia.pl do 12 lipca 2020r.
Zakwalifikowane osoby zostaną telefonicznie powiadomione o terminie rozmowy wstępnej. Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną zniszczone.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 797 993 618

Dane autora

Telefon: 797993618

Centrum Samopomocy w Gdyni
Warszawska 42
80- 309 Gdynia