Psycholog/psychoterapeuta młodzieży i dorosłych
Oferuję: Praca Warszawa Mokotów

Dodano: 14 czerwca 2022 Ważne do: 14 lipca 2022 Wyświetleń: 99 Autor: Psychopercepcje
Psychopercepcje Przestrzeń Terapii nawiąże współpracę z psychologiem/psychoterapeutą młodzieży i dorosłych

Psychopercepcje to miejsce zajmujące się profesjonalną pomocą psychologiczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Cały czas się rozwijamy i czekamy na nowe osoby w Naszym zespole! Znajdziesz nas na Mokotowie, przy ulicy Narbutta.

Kogo szukamy?

psychologa z min. 2-letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, w trakcie kursu psychoterapii (preferowany nurt poznawczo-behawioralny)
osoby zaangażowanej, odpowiedzialnej i otwartej na konsultowanie swojej pracy z zespołem
Osoby, dla której ważne są zasady etyczne obowiązujące w zawodzie psychologa i psychoterapeuty
Co oferujemy?

Przyjazną atmosferę pracy. Mamy fajny zespół terapeutek, gdzie wspólnie o siebie dbamy :)
Wynagrodzenie: 80- 100 zł brutto sesja indywidualna
Spotkania zespołowe, na których wspieramy się merytorycznie
Darmową opiekę medyczną
Urządzony, klimatyzowany gabinet znajdujący się w pobliżu Placu Unii i Europlex-u
Kawa, herbata, woda, słodycze do dyspozycji Terapeutów i Klientów
Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
Współpracę w oparciu o umowę współpracy lub zlecenia
Promocję w serwisie ZnanyLekarz
Zakres obowiązków:

prowadzenie konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii młodzieży i osób dorosłych
prowadzenie konsultacji dla rodziców
sporządzanie opinii/zaświadczeń psychologicznych

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dane autora

Użytkownik: Psychopercepcje
Telefon: +48501093533

Psychopercepcje
Narbutta
02-564 Warszawa