Oferuję: Praca Kraków

PSYCHOTERAPEUTA

Dodano: 25 listopada 2021 Ważne do: 9 grudnia 2021 Wyświetleń: 442

Zapraszamy do współpracy
PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW

Zakres obowiązków:
- prowadzenie konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii pacjentów zgłaszających się do poradni (możliwa praca z dorosłymi, młodzieżą, dziećmi lub parami, do ustalenia w zależności od wykształcenia, doświadczenia i chęci terapeuty)
- uczestniczenie w zebraniach zespołu

Od chętnych oczekujemy:
- bycia co najmniej na drugim roku szkolenia z psychoterapii psychodynamicznej, psychoanalitycznej lub poznawczo-behawioralnej
- regularnego poddawania się superwizji u certyfikowanego superwizora
- doświadczenia w pracy w zawodzie psychoterapeuty
- dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności, samodzielności i wysokiej kultury osobistej
- chęci omawiania swojej pracy podczas superwizji koleżeńskich

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bardzo dobre warunki lokalowe dla pacjentów i terapeutów
- elastyczny grafik
- zatrudnienie na zasadzie umowy zlecenia bądź stałej współpracy przy działalności gospodarczej
- dołączenie do przyjaznego, kompetentnego zespołu
- regularną superwizję grupową koleżeńską

Dane autora

PSYCHOLOGICZNI.PL
Krasickiego
Kraków