Oferuję: Praca Polska

Psychoterapeuta praca zdalna

Dodano: 30 sierpnia 2022 Ważne do: 29 września 2022 Wyświetleń: 610 Autor: Liliana
Psychoterapeutyczna platforma pleso poszukuje Psychoterapeutów. https://pleso.com.pl/
pleso to już ponad 1000 klientów, więcej 5000 sesji.
Nasz wygodny serwis konsultacji online aktywnie się rozwija, w związku z tym zapraszamy specjalistów do naszego przyjaznego zespołu.

Wymagania podstawowe:
wykształcenie wyższe z psychologii oraz dodatkowa edukacja w odpowiedniej dziedzinie psychoterapii,
minimum 3 lata doświadczenia zawodowego (praktyka/organizacja prywatna),
regularne superwizje oraz kursy podyplomowe,
doświadczenie w prowadzeniu sesji online będzie dodatkowym atutem

Główne obowiązki:
prowadzenie wysokiej jakości sesji online z klientami platformy: (diagnostyka psychologiczna, planowanie terapii klienta),
poradnictwo/psychoterapia,
udział w tworzeniu treści na platformie (opcjonalnie),
proste raporty miesięczne.

Oferujemy:
stały napływ nowych klientów,
elastyczny grafik pracy,
wygodna platforma do zarządzania sesjami,
gwarantowana przedpłata za sesję (sprawami organizacyjnymi zajmuje się pleso).

Warunki pracy: zdalnie, wolny grafik.

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV na e-mail hq@pleso.com.pl lub wypełnienie formularza na stronie

Dane autora

Użytkownik: Liliana

Liliana