Oferuję: Praca Rzeszów, Podkarpackie

Psychoterapeuta/Psychoterapeutka

Dodano: 3 listopada 2022 Ważne do: 3 grudnia 2022 Wyświetleń: 111 Autor: Paulina Bedrejczuk
W związku z rozwojem ośrodka Przestrzeń Relacji Centrum Psychoterapii, do naszego zespołu poszukujemy Psychoterapeutów:

- posiadających co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy jako terapeuta lub pomoc psychologiczna,

- Psychoterapeutów/ek pracujących indywidualnie,

- Psychoterapeutów/ek pracujących z rodziną,

- Psychoterapeutów/ek pracujących z parami i małżeństwami w formacie: - 1x2 (jeden terapeuta/ka na parę).

Twój zakres obowiązków:
-prowadzenie konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii dorosłych i/lub dzieci, młodzieży

-prowadzenie psychoterapii par i /lub rodzin zgłaszających się do ośrodka,

-uczestniczenie w zebraniach zespołu raz w mc/3 h.

Nasze wymagania:
-ukończenie minimum 2 roku szkoły psychoterapii,

-pozostawanie w regularnej superwizji indywidualnej lub gotowość do jej podjęcia,

-współpraca z zespołem, gotowość do omawiania swojej pracy podczas superwizji koleżeńskich,

-wykupienie OC na kwotę 200 tys. zł (na koszt własny).

To oferujemy:
-zatrudnienie na zasadzie umowy współpracy B2B lub umowy zlecenie

-elastyczne godziny pracy,

-pracę w komfortowych, przestrzennych gabinetach w centrum Rzeszowa,

-wsparcie Zespołu,

-dobrą stawkę godzinową.

WYNAGRODZENIE:
B2B
-w przypadku terapii indywidualnej prowadzonej przez jednego terapeutę - 100 zł (sto złotych 00/100) brutto za 50 min pracy terapeuty.

-w przypadku terapii par lub rodzin prowadzonej przez jednego terapeutę 150 zł (sto pięćdziesiąt złotych 00/100) brutto za 75 min pracy terapeuty.

Umowa zlecenie
w przypadku terapii indywidualnej prowadzonej przez jednego terapeutę - 95 zł (dziewięćdziesiąt pięć złotych 00/100) brutto za 50 min pracy terapeuty.

-w przypadku terapii par lub rodzin prowadzonej przez jednego terapeutę 140 zł (sto czterdzieści złotych 00/100) brutto za 75 min pracy terapeuty.

LOKALIZACJA OŚRODKA:
Rzeszów, ul. Księdza Feliksa Dymnickiego.
ZGŁOSZENIA:
Prosimy o przesłanie CV zawierające poniższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres: biurogestalt@gmail.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przestrzeń Relacji Centrum Psychoterapii z siedzibą w Rzeszowie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przestrzeń Relacji Centrum Psychoterapii.

Zapraszamy do kontaktu!

Dane autora

Użytkownik: Paulina Bedrejczuk
Telefon: 533510940

Paulina Bedrejczuk
Rzeszów, PODKARPACKIE