Oferuję: Praca Warszawa

Psychoterapeuta/Psychoterapeutka systemowy rodzinny

Dodano: 5 sierpnia 2022 Ważne do: 12 sierpnia 2022 Wyświetleń: 37 Autor: Aneta I
Twój zakres obowiązków:
opracowanie planów i celów psychoterapeutycznych dostosowanych do potrzeb pacjentów,
prowadzenie procesów psychoterapeutycznych w koterapii zgodnie z modalnością systemową,
prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wytycznymi,
utrzymywanie kontaktu z zespołem leczącym,
uczestnictwo w superwizjach.

Nasze wymagania:
ukończenie co najmniej 2 roku szkoły psychoterapeutycznej w ujęciu systemowym,
umiejętność konceptualizacji zaburzeń wieku rozwojowego,
doświadczenie w prowadzeniu terapii rodzinnej,
wysoko rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki psychoterapeuty,
gotowość do pracy w zespole i współpracy ze środowiskiem pacjenta,
gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności terapeutycznych,
mile widziane doświadczenie kliniczne w pracy z dziećmi i młodzieżą.

To oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
udział w szkoleniach wewnętrznych,
superwizję,
współpracę z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego, w tym z lekarzami
psychiatrami.
pracę w nowatorskim modelu EZRA.

Dane autora

Użytkownik: Aneta I

Dział rekrutacji