Oferuję: Praca Warszawa, Mazowieckie

Recepcjonist(k)a w gabinecie psychologicznym - ok. pół etatu

Dodano: 23 czerwca 2022 Ważne do: 30 czerwca 2022 Wyświetleń: 304 Autor: krokus
Krokus – miejsce rozwoju dziecka i rodziny – Jesteśmy grupą specjalistów psychologów i pedagogów, którzy tworzą przestrzeń dla dzieci i ich rodzin w Warszawie na Wilanowie. Ta domowa przestrzeń ma wspierać, koić, dawać wytchnienie i poczucie radości z bycia w świecie. A na tych fundamentach stawiać twórczość i rozwój.

Aktualnie poszukujemy Pracownika Recepcji.

Poszukujemy bratniej duszy. Będzie to praca na miejscu w sercu naszej organizacji w Wilanowie.

Obowiązki:

- Bieżąca obsługa recepcji i płatności

- Prowadzenie kalendarza spotkań

- Zapewnienie sprawnego przepływu informacji

- Umawianie i przyjmowanie dzieci i rodziców do zajęć grupowych i na terminy indywidualne

- Bieżący kontakt z Rodzicami w sprawach zajęć

- Zamawianie/robienie kawy i przekąsek

- Sprzedaż książek i materiałów terapeutycznych

- Przyjmowanie prowadzących zajęcia, otwieranie sal etc.

- Kontakt z dostawcami i nadzór nad wyposażeniem tj. artykuły biurowe, herbata etc.

- Odbiór i wysyłka poczty

- Obsługa urządzeń biurowych

- Zaopatrzenie biura oraz nadzór nad estetyką recepcji oraz siedziby organizacji

- Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Mile widziane:

- Łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi

- Odwaga i serdeczność w kontaktach z Rodzicami

- Zainteresowanie tematyką psychologii lub z pogranicza tj. NVC, mindfulness oraz pedagogicznymi

- Inicjatywa w działaniu

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Status “dziennego opiekuna” z wpisem na listę

W zamian damy Ci swobodę w organizacji pracy, pomoc i zaufanie. Na początek oferujemy wynagrodzenie w wysokości 22 zł./h brutto na umowę zlecenie.

Praca w trybie "porannym" (9:30 - 13:30) lub "popołudniowym" (14:30 - 18:30) oraz czasami weekendy.

Aplikuj teraz i wyślij nam swój życiorys. Więcej informacji o nas i o naszej ofercie znajdziesz na krokus.waw.pl

Dane autora

Użytkownik: krokus

Krokus - Joanna
Al. Rzeczypospolitej 4 lok. 70
02-972 Warszawa