Oferuję: Praca Warszawa, Mazowieckie

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Pacjenta

Dodano: 23 września 2022 Ważne do: 30 września 2022 Wyświetleń: 19 Autor: PsychoMedic
Do Działu Telefonicznej Obsługi Pacjenta na warszawskim Ursynowie poszukujemy studentów dyspozycyjnych 4 dni w tygodniu. Pracujemy zmianowo 8-14/14-20.

Zadania osoby współpracującej:
- niesienie pomocy pacjentom w wyborze odpowiedniego specjalisty
- zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta
- rezerwacja wizyt
- udzielanie informacji o oferowanych usługach
- bycie ambasadorem marki

Oferujemy:
- pracę na dłuższy okres czasu
- współpracę w oparciu o umowę zlecenie
- stawkę 23zł/h brutto + prowizje od zapisów
- możliwość pogodzenia studiów z pracą
- atrakcyjne wynagrodzenie (system premiowy)
- przyjazną atmosferę w pracy
- kartę Multisport
- możliwość bezpłatnego uczestnictwa w certyfikowanych szkoleniach w ramach cyklu Akademia Terapeuty oraz Stażu Psycholog Praktyk / Psycholog Diagnosta

Oczekiwania:
- entuzjazm w kontakcie z innymi ludźmi
- dobra organizacja i sprawne przerzucanie uwagi
- mile widziane osoby w trakcie studiów (psychologia/kierunki społeczne)
- chęć uczenia się i umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
- gotowość do pracy zmianowej (pracujemy od poniedziałku do piątku, 8-14 lub 14-20)

Dane autora

Użytkownik: PsychoMedic

Warszawa