Staż psychologiczny-Psycholog Praktyk – Stacjonarnie lub ONLINE (WIDEO)
Oferuję: Staż Katowice, Śląskie

Staż psychologiczny-Psycholog Praktyk – Stacjonarnie lub ONLINE (WIDEO)

Dodano: 30 kwietnia 2021 Ważne do: 30 maja 2021 Wyświetleń: 101 Autor: PsychoMedic
Staż dla psychologów o profilu psychoterapeutyczno-diagnostycznym
TRWA NABÓR DO GRUP!
Ucz się pod okiem doświadczonych specjalistów klinicznych z ponad 20-letnim doświadczeniem pracy z pacjentem.

Jeżeli jesteś ambitnym absolwentem/studentem ostatnich lat psychologii lub kierunków pokrewnych przygotowującym się do pracy z pacjentami, skorzystaj z naszej oferty stażowej. NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna to wysokospecjalistyczny zespół doświadczonych psychoterapeutów oraz psychiatrów, którzy przyjmują już w 12 klinikach w Polsce oraz poprzez platformę PsychoMedic.online.

Podczas programu stażowego kładziemy nacisk na praktyczną stronę wiedzy, nie zapominając o wadze podstaw teoretycznych. To odróżnia nasz program stażowy od kursów prowadzonych na uczelniach czy w szpitalach. Wspieramy Cię w uzyskaniu umiejętności prowadzenia pacjenta, a nie tylko w zdobywaniu wiedzy!

Staż dla psychologów PSYCHOLOG-PRAKTYK to propozycja dla absolwentów z całej Polski. Nie musisz przyjeżdżać do Warszawy – poza grupami stacjonarnymi staż odbywa się także w formie online. Opracowaliśmy bowiem praktyczną procedurę stażu psychologicznego, podczas którego wystarczy, że będziesz miał/a dostęp do komputera z internetem. Program pozostaje taki sam jak podczas zajęć stacjonarnych – spotkania w grupach online również są w 90% praktyką.

Więcej informacji: https://psychomedic.pl/staz-dla-psychologow-psycholog-praktyk/

Odpowiedz na ogłoszenie

Dane autora

Użytkownik: PsychoMedic