Dodano: 12 lutego 2018 Ważne do: 26 lutego 2018 Wyświetleń: 267

Do naszego zespołu poszukujemy Stażysty w dziale HR!

Szukasz doświadczenia, które pozwoli Ci nauczyć się praktycznych umiejętności i zobaczyć, jak na co dzień pracują rekruterzy w branży IT? Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się pod okiem jednego z naszych specjalistów.

Oferujemy:
- ścisłą współpracę z rekruterem IT, który będzie Twoim opiekunem i mentorem,
- czynne uczestnictwo w prowadzonych procesach rekrutacyjnych,
- możliwość zapoznania się z nowoczesnymi systemami i narzędziami rekrutacyjnymi,
- elastyczny grafik,
- możliwość zdobycia doświadczenia w dziale HR branży IT,
- możliwość zatrudnienia po bezpłatnym, 3-miesięcznym stażu,
- lokalizację w samym centrum Poznania.

Zadania, za które będziesz odpowiedzialny:
- wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
- kontakt z kandydatami,
- analiza i weryfikacja bazy kandydatów,
- selekcja nadesłanych aplikacji,
- pomoc w przygotowywaniu ogłoszeń.

Zwracamy uwagę na:
- umiejętność dobrej organizacji pracy,
- komunikatywność,
- dyspozycyjność (20 godzin tygodniowo),
- zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze HR.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, wyślij swoje CV na adres malwina.malowska@makemymind.pl :)

Dane autora

Make My Mind
Poznań