Oferuję: Studia podyplomowe Lublin

PSYCHOLOGIA SPORTU - studia podyplomowe - UMCS LUBLIN

Dodano: 8 lutego 2019 Ważne do: 10 marca 2019 Wyświetleń: 71

PSYCHOLOGIA SPORTU STUDIA PODYPLOMOWE


Rozpoczęła się właśnie rekrutacja do pierwszej edycji podyplomowych studiów z psychologii sportu.
Dwa semestry zajęć teoretycznych i praktycznych, zgrupowanie szkoleniowe – łącznie blisko 300 godzin nauki – rozwoju zawodowego i osobistego. Wykład inauguracyjny poprowadzi Profesor dr hab. Janusz Zdebski – ceniony autorytet - jeden z twórców polskiej psychologii sportu. Zajęcia poprowadzą specjaliści – między innymi psychologowie, trenerzy, lekarze i fizjoterapeuci i inni – różni specjaliści nauk społecznych, nauk o zdrowiu i nauk o kulturze fizycznej. W planie przewidziano obszerny blok poświęcony praktycznej psychologii sportu, który poprowadzą uznani psychologowie sportu z dużym doświadczeniem zawodowym – Paweł Habrat, dr Marcin Kochanowski, a także dr Kamil Wódka.
Program przewiduje realizację w ramach jednej edycji dwóch ścieżek studiów:
• PSYCHOLOGIA SPORTU DLA PSYCHOLOGÓW - studia kwalifikacyjne dla absolwentów psychologii,
• PSYCHOLOGIA SPORTU DLA TRENERÓW I NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO - studia kompetencyjne dla trenerów, instruktorów i nauczycieli wychowania fizycznego (przy czym w tej grupie równoległym warunkiem jest ukończenie studiów magisterskich, posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy w obszarze kultury fizycznej i kwalifikacji stosownych do danej dyscypliny).
Zajęcia rozpoczynają się w marcu br. Koszt studiów to 4.000zł.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Uczelni – w zakładce „studia podyplomowe”. Ewentualne pytania prosimy przesyłać mailowo: katarzyna.rutkowska@poczta.umcs.lublin.pl
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ STUDIÓW

Odpowiedz na ogłoszenie

Dane autoraKatarzyna Rutkowska
Lublin