Oferuję: Studia podyplomowe Warszawa, Mazowieckie

Zostań Certyfikowanym Konsultantem Gestalt w Organizacjach

Dodano: 13 października 2020 Ważne do: 27 października 2020 Wyświetleń: 81 Autor: Centrum Psychoterapii VIDE
Jest nam niezmiernie miło poinformować Was o ogłoszeniu naboru na edycję szkolenia Gestalt w Organizacji (GPO). Celem szkolenia jest przygotowanie praktyków biznesu do świadczenia usług według założeń i standardów metodologii Gestalt w Organizacjach (GPO).

Współczesny Gestalt zapewnia ważne i skuteczne ramy dla kierowania zmianami i zarządzania nimi oraz wprowadzania kreatywnych, etycznych i zrównoważonych rozwiązań dla organizacji i w biznesie. Jest metodą integrującą koncepcję Gestalt z teorią zarządzania organizacją i teorią zmiany.

Wśród trenerów Szkoły Gestalt w Organizacjach (GPO) w Warszawie znajdują się osoby, które kładły podwaliny pod GPO w Europie, m.in.: Frans Meulmeester, Marten Bos, Yannis Angelis, Guus Klaren oraz Michał Lewandowski i Sebastian Kantor.

Proponujemy 2-letni program szkoleniowy, który zgodny jest z wymaganiami EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Ukończenie tego szkolenia oraz spełnienie wymagań w zakresie praktyki Gestalt w organizacji uprawnia do ubiegania się o Certyfikat EAGT GPO, wystawiany przez EAGT. Nauka w Szkole Gestalt w Organizacjach (GPO, Gestalt Practitioner in Organizations) w Warszawie obejmuje zajęcia teoretyczne i metodologiczne w formie doświadczeniowych warsztatów, wykładów oraz superwizji.

Planowany termin rozpoczęcia to styczeń 2021, ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej szczegółów uzyskasz na stronie http://szkolagpo.pl lub pisząc maila na adres kontakt@szkolagpo.pl.

Odpowiedz na ogłoszenie

Dane autora

Użytkownik: Centrum Psychoterapii VIDE
Telefon: 604 299 296

Szkoła Gestalt w Organizacjach
ul. Wernyhory 12
02-727 Warszawa