Oferuję: Szkolenia i konferencje Kraków, małopolskie

FINANSOWANIE SZKOLEŃ Z DIAGNOZY PSYCHOLOGICZNEJ, NEUROPSYCHOLOGICZNEJ I INTERWENCJI KRYZYSOWEJ ORGANIZOWANYCH PRZEZ AKADEMIĘ PSYCHE WSPÓLNIE Z POLSKIM TOWARZYSTWEM PSYCHOLOGICZNYM. DOT. PSYCHOLOGÓW PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.

Dodano: 17 września 2018 Ważne do: 17 października 2018 Wyświetleń: 1178 Autor: Administrator

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do skorzystania z możliwości sfinansowania organizowanych przez Centrum Szkoleń i Usług Psychologicznych Akademia Psyche wspólnie z Polskim Towarzystwem Psychologicznym.

Informacje o szkoleniach znajdą Państwo na stronie

http://academiapsyche.pl/finansowanie-szkolen/

Współpracujemy z Centrum Funduszy Europejskich działającym na rynku od 2004 roku.

We współpracy z CFE oferujemy Państwu sfinansowanie szkoleń, przy czym w ciągu roku od podpisania umowy trzeba wziąć udział w minimum 5 szkoleniach oferowanych przez Akademię Psyche (z wyłączeniem Intensywnego Treningu Balintowskiego). Obsługa szkoleń i doradztwa ze strony Centrum Funduszy Europejskich polega na pozyskaniu dotacji dla przedsiębiorcy na Bon Rozwojowy umożliwiający wzięcie udziału w minimum 5 szkoleń prowadzonych przez Akademię Psyche.  

Dofinansowanie ramach poddziałania jest udzielane w ramach pomocy de minimis i wypłacane w formie refundacji kosztów szkolenia.

Zlecając CFE opracowanie dokumentacji konkursowej zyskujecie Państwo pewność zmaksymalizowania starań o otrzymanie dotacji.

W tej chwili usługi dofinansowane nie są tylko w województwach mazowieckim, pomorskimi i w łódzkim.

Zespół Akademii Psyche

Odpowiedz na ogłoszenie

Dane autora

Użytkownik: Administrator