Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

poszukuje kandydata na stanowisko: PSYCHOLOGA oraz PSYCHOLOGA KLINICZNEGO.

Zakres obowiązków

* Diagnoza stanu psychicznego oraz zaburzeń i deficytów poznawczych i emocjonalnych pacjentów, w celu określenia form opieki, psychologicznej, w tym działań profilaktycznych i interwencyjnych

* Organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologicznej dla pacjentów i ich rodzin.

* Prowadzenie dokumentacji związanej z konsultacjami i obserwacjami pacjenta.

* Komunikacja z zespołami diagnostyczno- terapeutycznymi Szpitala.

* Zachowanie etyki zawodowej psychologa podczas realizacji zadań wynikających ze stanowiska.

WYMAGANIA –  'PSYCHOLOG’

•             Wykształcenie wyższe – mgr psychologii, specjalność psychologia kliniczna

•             Min. 3 –  letnie doświadczenie zawodowe w pracy klinicznej z pacjentem chorym somatycznie

•             Dyplom ukończenia studiów podyplomowych na jednym z kierunków: Psychoonkologia, Psychosomatyka, Neuropsychologia

MILE WIDZIANE:

•             Doświadczenie w pracy z pacjentami w warunkach Oddziałów Chorób Somatycznych, Chirurgii, Oddziałów Urazowych oraz Onkologii

•             Umiejętności współpracy z Zespołami Medycznymi

•             Gotowość do pracy w Zespole Psychologów, elastyczność i otwartość na działania w różnych oddziałach Szpitala

•             Empatia, życzliwość i otwartość w relacjach interpersonalnych stanowią dodatkowy atut

WYMAGANIA – 'PSYCHOLOG KLINICZNY’

•             Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia

•             Ukończona specjalizacja z zakresu psychologii klinicznej  lub w trakcie specjalizacji

•             Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy klinicznej z pacjentem chorym somatycznie

•             Umiejętności z zakresu diagnozy psychologicznej i terapii psychologicznej

•             Doświadczenie z zakresu interwencji kryzysowej lub w pracy z pacjentem onkologicznym

•             Ukończone Studia podyplomowe na jednym z kierunków: Psychoonkologia, Psychosomatyka, Psychotraumatologia, Neuropsychologia

OFERUJEMY:

•             Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•             Dodatek stażowy

•             Otwarta i przyjazna atmosfera w pracy w Zespole Psychologów

•             Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

•             Stabilne zatrudnienie

•             Nagrody jubileuszowe

•             Pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach

•             Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji najpóźniej do dnia 30.11.2024 r. na adres:

ul. Pabianicka 62, 93-513 Łódź, z dopiskiem „REKRUTACJA – ZESPÓŁ PSYCHOLOGÓW”

lub na adres email e.narzekalak@kopernik.lodz.pl

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło