Site logo

Psycholodzy – Psychoterapeuci dla osób dorosłych zapraszamy

Kameralnie położona w urokliwym zielonym miejscu Poradnia Psychologiczno Terapeutyczna „Przystanek Rozłogi” w Warszawie na Jelonkach Południowych (dzielnica Bemowo) poszukuje Psychologów (magistrów psychologii) będącymi jednocześnie Psychoterapeutami pracującymi w podejściu psychodynamicznym.

W Poradni odbywają się indywidualnie procesy psychoterapeutyczne oraz terapia dla par i rodzin. Mile widziani psychologowie- psychoterapeuci przygotowani do pracy z procesami grupowymi w zakresie wsparcia psychicznego i emocjonalnego dla osób dorosłych.

Zapraszamy kandydatów z doświadczeniem w pracy o podobnym charakterze, którzy pragną pracować w miejscu spokojnym, w stałości ustaleń, w dłuższej perspektywie czasowej, którzy są zdecydowani pracować w sposób długofalowy i sumienny.

Wynagrodzenie w zależności od dyspozycyjności. Praca jest możliwa w różne dni tygodnia oraz w różnych częściach dnia tj. sesje poranne lub popołudniowe.

Umowa: zlecenie, B2B lub umowa o pracę .

Możliwości uczestniczenia w superwizji grupowej oraz dofinansowania do szkoleń oraz pakietów medycznych/fizjo.

Zapraszamy psychologów – psychoterapeutów do współpracy.

CV proszę wysłać na adres:

iwona.biernat@autograf.pl

lub sms z dopiskiem CV

nr tel. 505 770 881

 

Do zobaczenia

Iwona Biernat

 

psychologiwonabiernat.com

Szczegóły oferty
We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password

Udostępnij