Szukamy studentów/studentek psychologii do pracy na stanowisku Front Desk w ramach programu Employee Assistance Program (EAP).

Wymagania:

  • Student/studentka psychologii (mile widziane uprawnienia do prowadzenia interwencji kryzysowych, w przypadku ich braku, opłacimy niezbędne szkolenie).
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, szybkość w reagowaniu na zgłoszenia.

Obowiązki:

  • Odbieranie wchodzących zgłoszeń telefonicznych w ciągu maksymalnie 30 sekund od otrzymania sygnału z ASP Call Center:
  • Przedstawienie firmy dzwoniącemu.
  • Sprawdzenie, z jakiej firmy dzwoni i czy firma posiada program EAP, rejestracja zgłoszenia.

1. W przypadku interwencji kryzysowej – działanie zgodnie z odpowiednimi przepisami i protokołem.

2. W przypadku zgłoszeń dotyczących pomocy psychologicznej, prawnej lub finansowej – rejestracja zgłoszenia w systemie i przekazanie go do Koordynatora EAP, który ustala dalsze kroki (np. kontakt z psychologiem, doradcą prawnym lub finansowym).

Warunki zatrudnienia:

  • Wynagrodzenie: miesięczna stawka ryczałtowa 3300 PLN netto za 8 godzin dostępności telefonicznej – w systemie zmianowym (również w nocy).
  • Grafik dostępności telefonicznej 8 godzin w ciągu dnia ustalany z wyprzedzeniem.
  • Call Center rejestruje każdy telefon przychodzący. W przypadku braku odebrania telefonu w ciągu 30 sekund, pracownik traci dzienny ryczałt w wysokości 110 PLN netto. W sytuacji, gdy pracownik nie odbierze 3 zgłoszeń w ciągu miesiąca, umowa zostaje rozwiązana.

Oferujemy:

  • Rozpoczęcie pracy 01.11.2024
  • Pracę 100% zdalną
  • Laptop i telefon firmowy

Zapraszamy do aplikowania osoby, które chcą zdobyć cenne doświadczenie w obszarze interwencji kryzysowej i wsparcia psychologicznego. Jest to również możliwość dodatkowego zarobku dla osób pracujących i studiujących.

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło