Fundacja Niepodzielni poszukuje Psychoterapeutów/Psychoterapeutek lub osób w trakcie szkoły psychoterapii

Kim jesteśmy:
Fundacja Niepodzielni, działająca od 2022 roku, ma na celu promowanie zdrowia psychicznego, zwiększanie dostępności do konsultacji psychologicznych i psychoterapii oraz walkę ze stygmatyzacją związaną z problemami psychicznymi.

Lokalizacja:
Poznań, z możliwością całkowicie zdalnej pracy.

Opis stanowiska:

Prowadzenie konsultacji psychologicznych oraz sesji psychoterapeutycznych.
Możliwość zaangażowania w dodatkowe aktywności, takie jak webinary, szkolenia, grupy wsparcia czy pisanie treści – dodatkowo płatne.
Wymagania:

Ukończone studia magisterskie z psychologii.
Min. 1-2 rok szkolenia psychoterapeutycznego (dowolny nurt).
Doświadczenie w pracy z pacjentami.
Chęć ciągłego rozwoju i przestrzeganie zasad etyki zawodowej.
Oferujemy:

Stawki: 90-110 zł/h.
Promocję Twojego wizerunku w mediach społecznościowych Fundacji (mamy duże zasięgi) oraz współpracę z wydawnictwem.
Certyfikowane szkolenia i udział w eventach dotyczących zdrowia psychicznego.
Elastyczny grafik, możliwość pracy zdalnej i wsparcie administracyjne.
Comiesięczne rozliczenie na zasadach B2B lub działalności nierejestrowanej (brak umowy o wyłączność).
Fundacja prężnie się rozwija, co otwiera dodatkowe możliwości współpracy i rozwoju zawodowego.
Zgłoszenia:
Wyślij swoje CV na: niepodzielni.hr@gmail.com

Więcej o nas znajdziesz na Instagramie: @fundacjaniepodzielni oraz na stronie: www.niepodzielni.com

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło