STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE
Nasza Organizacja od prawie 40 lat niesie pomoc dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą. W swojej pracy kierujemy się Polityką Ochrony Dziecka i naszym Kodeksem Etycznym. Prowadzimy SOS Wioski Dziecięce, gdzie dzieci znajdują troskliwy dom, rodzinną opiekę i bezwarunkowe wsparcie. W ramach Programu „SOS Rodzinie” rozwijamy działania profilaktyczne.

Obecnie do Programu Umacniania Rodziny funkcjonującego na terenie gminy Biłgoraj, gminy Księżpol i miasta Biłgoraj poszukujemy osoby na stanowisko: Psycholog (Biłgoraj)

GŁÓWNE ZADANIA:
–    Diagnozowanie możliwości rozwojowych dzieci i młodzieży we współpracy z innymi pracownikami

–    Poradnictwo i warsztaty psychologiczne dla dzieci i młodzieży

–    Wsparcie rodziców doświadczających trudności i kryzysów uniemożliwiających im pełnienie funkcji rodzicielskich, w tym praca w środowisku rodzinnym

–    Prowadzenie grupy wsparcia dla rodziców oraz warsztatów z zakresu umiejętności wychowawczych

–    Współpraca z instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz dzieci i rodzin, udział w zespołach interdyscyplinarnych

–    Prowadzenie dokumentacji psychologicznej

–    Świadczenie specjalistycznych usług w procesach zarządzania przypadkiem rodziny w Programie Umacniania Rodziny „SOS Rodzinie” Biłgoraj I (gmina Biłgoraj i gmina Księżpol) oraz „SOS Rodzinie” Biłgoraj II (miasto Biłgoraj)

–    Konsultacje i poradnictwo psychologiczne dla beneficjentów Programu „SOS Rodzinie” z powiatu Biłgoraj

NASZE WYMAGANIA:
–    Ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia

–    Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

–    Prawo jazdy kat. B, własne auto i gotowość użytkowania go do celów służbowych

–    Gotowość do pracy w różnych placówkach wsparcia dziennego (1 dzień w placówce w Biłgoraju oraz 4 dni na terenie gminy Biłgoraj (w Bukowej, Gromadzie i Woli Dereźniańskiej oraz w Punkcie Konsultacyjnym na terenie gminiy Księżpol)

Mile widziane:

–    Doświadczenie na stanowisku psychologa

–    Ukończony kurs psychoterapii (lub w trakcie)

–    Doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych dla dzieci/ dorosłych

OFERUJEMY:
–    Umowę o pracę

–    Atrakcyjne wynagrodzenie

–    Superwizje i szkolenia

–    Pakiet socjalny (ZFŚS)

–    Możliwość dofinansowania do prywatnej opieki medycznej

–    Możliwość nauki/ doskonalenia języka angielskiego i niemieckiego

–    Dzień wolny z okazji urodzin

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania  poprzez​ formularz. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Rekrutacja może być prowadzona częściowo zdalnie.

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło