W związku z dynamicznym rozwojem naszej kliniki zdrowia psychicznego poszukujemy psychoterapeuty chętnego do współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych
  • Prowadzenie psychoterapii par i rodzin (opcjonalnie)

Nasze wymagania:

  • tytuł zawodowy lekarza lub tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa lub magistra po ukończeniu studiów na kierunku psychologii, pedagogiki, resocjalizacji, socjologii
  • zaświadczenie (certyfikat) potwierdzające ukończenie 2 roku czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii
  • preferowane nurty terapeutyczne : psychoterapia poznawczo – behawioralna, psychoterapia egzystencjalna, psychoterapia dialektyczno- behawioralna

Oferujemy:

  • szeroką promocję współpracownika na naszej stronie internetowej oraz na portalu ZnanyLekarz.pl
  • pozycjonowanie przez doświadczonych specjalistów od spraw reklamy i marketingu
  • pełne grafiki pacjentów
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 8000-15000 złotych
  • współpracę z lekarzem psychiatrą
Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło