Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni poszukuje psychologa na 0,5 etatu do Zespołu Pomocy Psychologicznej.

Oczekujemy:

  1. obywatelstwa polskiego i pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,
  2. dyplomu ukończenia studiów wyższych magisterskich na kierunku psychologia oraz ukończenia całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii (lub trakcie szkolenia) albo ukończenie szkolenia z zakresu systemowej terapii rodzin (lub w trakcie szkolenia),
  3. minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu psychoterapii albo minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu innych form wsparcia psychologicznego.

Główne obowiązki:

  1. diagnozowanie potrzeb w zakresie pomocy psychologicznej klientom MOPS,
  2. udzielanie wsparcia psychologicznego.

Oferujemy:

  1. elastyczny grafik pracy,
  2. dodatek stażowy od 5% do 20%,
  3. pakiet świadczeń socjalnych,
  4. dodatkowe wynagrodzenie roczne.

Komplet dokumentów (minimum CV/kwestionariusz osobowy oraz kopię dyplomu ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologia) należy składać do dnia 31.10.2024 r.: osobiście lub pocztą na adres Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni, 81 – 265 Gdynia, ul. Grabowo 2, Dział Kadr z dopiskiem „aplikacja – psycholog ZPP”
bądź mailowo na adres a.galas@mopsgdynia.pl z dopiskiem „aplikacja – psycholog ZPP”.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Zespole Pomocy Psychologicznej pod numerem telefonu: 798063910 bądź mailowo: e.sinacka-kubik@mopsgdynia.pl

Pełna treść ogłoszenia znajduje sie na stronie MOPS Gdynia w zakładce Praca i zaangażowaie w MOPS.

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło