Klinika terapii schematu i psychoterapii behawioralno-poznawczej PSYCHOLOGIKA poszukuje nowych członków zespołu. Szukamy osób otwartych, pragnących się rozwijać i zaangażowanych, które chciałyby współtworzyć to miejsce razem z nami.

Twój zakres obowiązków:
– Prowadzenie konsultacji psychologicznych, psychoterapii dorosłych i psychoterapii dzieci i młodzieży
– Prowadzenie sesji terapeutycznych indywidualnych i grupowych
– Praca z pacjentami w różnych grupach wiekowych i z różnymi problemami psychicznymi
– Opracowywanie i realizacja planów terapeutycznych
– Diagnoza psychologiczna
– Udzielanie wsparcia emocjonalnego i psychologicznego
– Prowadzenie dokumentacji i raportów z postępów pacjentów

Nasze wymagania:
– Ukończone studia wyższe mgr Psychologii
– Ukończony kurs z terapii behawioralno-poznawczej bądź w trakcie
– Doświadczenia w pracy z pacjentami w różnym wieku i z różnymi problemami
emocjonalnymi
– Silne zainteresowanie psychologią, rozwojem umiejętności międzyludzkich i relacjami
– Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii grupowej bądź innych
formach pracy grupowej
– Mile widziane ukończenie kursu nurtu trzeciej fali, między innymi: terapii schematów, ACT, DBT, TSR, RTZ

Oferujemy:
– Gwarancję klientów dającą stabilność zatrudnienia i spokój ducha, gdzie nie musisz
martwić się o ich pozyskiwanie
-Superwizje + superwizje koleżeńskie, minimum 10 razy w roku
– Mentoring
– Aplikacja wspomagająca pracę z pacjentami
– Dostęp do szkoleń i kursów, np. warsztaty z technik terapii schematów – 40h
Możliwość współtworzenia kliniki behawioralno-poznawczym z elementami 3 fali w
Krakowie
– Przyjazne środowisko pracy
– Możliwość ustawienia grafiku pod siebie
– Dostęp do pokoju socjalnego z aneksem kuchennym i ekspresem do kawy

O nas:
Klinika Psycho-logika to nowo otwierana poradnia psychologiczno-terapeutyczna prowadzona w nurcie behawioralno-poznawczym z elementami 3 fali. → Rozważymy również zgłoszenia osób w trakcie szkoleń i z mniejszym doświadczeniem, jednak będą one rozpatrywane na drugim etapie procesu rekrutacyjnego.

Praca stacjonarna, Siedziba firmy: 31-052 Kraków, ul. Meisesla 9/2

Jesteś zainteresowany/a?
Wyślij swoje CV na adres mailowy: klinikapsychologika@gmail.com

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło