O pracodawcy:

Centrum probalans  www.centrum-probalans.pl rozwój osobisty i zawodowy w Warszawie mieszczące się przy Al. Solidarności 155 specjalizujące się w pomocy psychologicznej w życiu osobistym i zawodowym w szczególności w: prowadzeniu psychoterapii, doradztwie psychologicznym, doradztwie zawodowym, prowadzeniu warsztatów rozwojowych podejmie  współpracę z  Doradcą Zawodowym.

Nazwa stanowiska:

Doradca Zawodowy.

Opis Stanowiska:

Prowadzenie usług doradztwa zawodowego dla klienta indywidualnego  w różnych kategoriach wiekowych polegające w szczególności na:

-określaniu predyspozycji zawodowych, zainteresowań, cech, kwalifikacji, umiejętności, kompetencji na podstawie testów psychologicznych,

– zwiększeniu wiary we własne możliwości – pomocne przy autoprezentacji w różnych sytuacjach osobistych, społecznych i zawodowych,

-definiowaniu mocnych i słabych stron niezbędnych do określenia własnego rozwoju zawodowego (wybór szkoły, studiów, pracy),

-wspieraniu klientów trakcie starań o awans lub podczas rozmowy kwalifikacyjnej,

-doradztwie związanym z  efektywnym przygotowaniem dokumentów aplikacyjnych (CV, List motywacyjny, portfolio). , prowadzeniu warsztatów rozwojowych etc.

Nasza oferta dla klienta: https://centrum-probalans.pl/doradztwo-zawodowe/

Wymagania niezbędne:

  •  Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologia;
  •  Zaświadczenie ukończenia kursów/ studiów doradztwa zawodowego lub doświadczenia w działach HR,
  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata;
  • Doświadczanie w rekrutacji, pisaniu CV i Listów Motywacyjnych,
  •  Posiadanie lub gotowość założenia własnej działalności gospodarczej.

Oczekiwania dodatkowe:

• Dodatkowe kursy, szkolenia, certyfikaty w zakresie psychologii, doradztwa zawodowego, coachingu,

• Doświadczenie w zakresie prowadzenia warsztatów rozwojowych oraz chęć rozwoju w kierunki psychoterapii.

Oferujemy:

• Miłą i nieformalną atmosferę;

• Możliwość wdrażania projektów autorskich;

• Współpracę btb; atrakcyjne stawki za roboczo godzinę ok. 130 -140 zł;

• Elastyczny czas pracy w świetnie skomunikowanym, komfortowo urządzonym miejscu;

• Cykliczne spotkania zespołu.

Miejsce pracy:

Warszawa Al. Solidarności 155 lok. 29

Dane Kontaktowe:

CV ze zdjęciem oraz nazwą stanowiska w temacie proszę przesłać.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych osobowych Dz.Ust.Nr.133 poz.883)

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło