OpisPaxMentis to nowoczesna placówka psychiatryczna, zlokalizowana w sercu Warszawy, której misją jest wspieranie pacjentów w powrocie do zdrowia psychicznego. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości usług psychoterapeutycznych i psychiatrycznych, oferując indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy ściśle współpracują, aby zapewnić kompleksową opiekę.

Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie diagnozy psychologicznej oraz tworzenie planów terapeutycznych.
Prowadzenie terapii indywidualnych i grupowych, dostosowanych do potrzeb pacjentów z różnorodnymi trudnościami psychicznymi.
Monitorowanie postępów pacjentów, regularne wprowadzanie zmian w terapii w celu osiągnięcia optymalnych wyników.
Współpraca z zespołem specjalistów, w tym psychiatrów, terapeutów i innych psychologów, w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami.

Wymagania:
Ukończone studia magisterskie z zakresu psychologii oraz uprawnienia do wykonywania zawodu psychologa.
Umiejętność nawiązywania relacji z pacjentami, empatia i zdolność do budowania zaufania.
Zdolność do pracy w zespole interdyscyplinarnym i chęć współpracy z innymi specjalistami w celu zapewnienia jak najlepszej opieki pacjentom.
Zaangażowanie, otwartość na nowe wyzwania oraz chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:
Elastyczny grafik pracy, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, pozwalający na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
Atrakcyjne wynagrodzenie, dopasowane do Twoich umiejętności i zaangażowania w pracę.
Możliwości rozwoju zawodowego, poprzez udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach.
Komfortowe i nowoczesne środowisko pracy, wspierające rozwój zawodowy i osobisty.
Pracę w zespole doświadczonych specjalistów, którzy tworzą przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy.

Dołącz do nas i pomóż nam wspólnie budować zdrowie psychiczne naszych pacjentów!

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło