Chcesz dołączyć do kameralnego zespołu psychoterapeutów pracujących w różnych nurtach? Zależy ci na niezależności i elastyczności w miejscu pracy gdzie pozytywne relacje i zaufanie są ważniejsze niż procedury i masowość?

Dołącz do Centrum probalans teraz. REKRUTACJA TRWA.

Nazwa stanowiska:
Psychoterapeuta z wykształceniem psychologicznym.

Opis Stanowiska:
Prowadzenie psychoterapii indywidualnej oraz – lub terapii par według najwyższych standardów – stacjonarnie i online.

Oczekiwania niezbędne:
• Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku psychologia;
• Zaświadczenie ukończenia 4 letniej całościowej szkoły w zakresie Psychoterapii lub 2 rok szkoły psychoterapii (szkoły akredytowane przez PTP);
• Posiadanie lub gotowość założenia własnej działalności gospodarczej (ewentualnie umowa zlecenie);
• Możliwość prowadzenia psychoterapii w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych (dostępność min. 5-6 h tygodniowo).

Oferujemy:
• Miłą i nieformalną atmosferę;
• Dużą ilość klientów oraz profesjonalną obsługę recepcji 24 h;
• Atrakcyjne stawki za roboczo godzinę uzależnione od posiadanego doświadczenia (120-150 zł / 50 min. oraz 220-240 zł / 80 min.);
• Elastyczny czas pracy w świetnie skomunikowanym, komfortowo urządzonym miejscu;
• Cykliczne spotkania zespołu wraz z superwizją.

Miejsce pracy:
Centrum probalans Al. Solidarności 155, 00-877 Warszawa

Dane Kontaktowe:
CV ze zdjęciem oraz nazwą stanowiska w temacie proszę przesyłać na biuro@centrum-probalans.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło