Centrum Psychoterapii Relacja nawiążę współpracę z psychoterapeutami.

W związku z rozwojem naszej placówki poszukujemy psychoterapeutów osób dorosłych do prowadzenia psychoterapii indywidualnej/par w samym centrum Warszawy.

Naszym  celem jest zapewnianie profesjonalnego wsparcia terapeutycznego, opartego na bezpiecznej relacji z drugim człowiekiem. Zależy nam również na poszerzaniu świadomości na temat zdrowia psychicznego
Budujemy zespół specjalistów łączących doświadczenie z zaangażowaniem. W pracy stawiamy na otwartą komunikację i wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Dołącz do naszego zespołu! 🙂

Zakres obowiązków:

– prowadzenie psychoterapii indywidualnej/ par
– współpracę z zespołem
– prowadzenie dokumentacji

Nasze oczekiwania:
– wykształcenie wyższe psychologiczne;
– ukończenie (lub bycie w trakcie) szkolenia w nurcie: poznawczo-behawioralnym, systemowym, integracyjnym, gestalt,
– min. 2-letnie doświadczenie w pracy psychologicznej/psychoterapeutycznej;
-komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana.

Zapewniamy:

  • superwizję koleżeńską
  • atrakcyjne wynagrodzenie  (100-130zł brutto)
  • umowę B2B/umowę zlecenie
  • spotkania integracyjne

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło