Centrum Psychoterapii TELL ME w związku z dynamicznym rozwojem zaprasza do współpracy!

Centrum Psychoterapii TELL ME to miejsce stworzone przez psychoterapeutkę z myślą o komforcie pracowników oraz jakosci nadawanych ustug dla pacjentów. Świadczymy profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną dla dorosłych, młodzieży oraz par.

Szukamy specjalistow, ktorzy cechują się profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą oraz odpowiedzialnie podchodzą do wykonywanej pracy.

Poszukujemy psychoterapeutów do prowadzenia psychoterapii indywidualnych oraz terapii par.

Zakres obowiązków:
– prowadzenie procesów psychoterapeutycznych
– prowadzenie konsultacji poprzedzających rozpoczęcie terapii

Oczekujemy:
– ukończone studia psychologiczne lub pokrewne
– ukończenie lub odbywanie jednego z rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne lub Polskie Towarzystwo Psychiatryczne szkoleń w zakresie psychoterapii (conajmniej 2 rok szkolenia)
– doświadczenie w prowadzeniu procesów psychoterapeutycznych / konsultacji psychologicznych
– doświadczenie kliniczne (mile widziane)
– praca zgodnie z zasadami etyki zawodu psychologa
– praca pod regularną superwizją
– dyspozycyjność min 10 godzin tygodniowo

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie (stawki dla pacjentów uzależnione są od osiągnięć edukacyjnych oraz doświadczenia zawodowego specjalisty)
– forma zatrudnienia (b2b, umowa zlecenie)
– zapełnienie pacjentów w ustalonych godzinach pracy
– dostęp do dedykowanego kalendarza
– dostęp do materiałów pomocniczych
– możliwość rozwoju zawodowego (superwizje, interwizje, spotkania zespołu)
– praca w dogodnej lokalizacji, w pięknie odrestaurowanej kamienicy w świeżo wyremontowanych i urządzonych gabinetach

Miejsce pracy:
Ul.Boya-Żeleńskiego 4, 00-621 Warszawa

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na poniższy adres e-mail:

tellme.waw.pl@gmail.com

Prosimy o dołączenie klauzuli RODO na końcu CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych przez TELL ME Nataliia Lahodiuk w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło