Terapeuta środowiskowy

Co oferujemy:

·        elastyczna forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub B2B,

·        stałą pomoc, wsparcie merytoryczne i bezpłatne superwizje,

·        pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,

·        elastyczny czas pracy,

·        korzystne stawki,

·        możliwość rozwoju.

Nasze wymagania:

·        gotowość do pracy w środowisku dziecka,

·        umiejętność konceptualizacji zaburzeń wieku rozwojowego oraz planowania i organizowania swojej pracy terapeutycznej

·        roczne doświadczenie pracy z pacjentem,

·        wykształcenie wyższe na kierunku psychologii lub pedagogiki specjalnej, lub posiadanie certyfikatu potwierdzającego nadanie kwalifikacji rynkowej „Prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży” lub bycie w trakcie szkolenia z terapii środowiskowej dzieci i młodzieży,

·        wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:

·      opracowywanie planu terapii środowiskowej dostosowanej do celów i potrzeb wynikających z indywidualnych zasobów młodego człowieka, jego środowiska i obszarów wymagających wsparcia,

·        prowadzenie oddziaływań środowiskowych na rzecz pacjenta (tj. praca ze środowiskiem rodzinnym/szkolnym/rówieśniczym pacjenta mająca na celu wspieranie adaptacyjnych sposobów radzenia sobie

·        prowadzenie zarówno oddziaływań terapeutycznych, jak i profilaktyczno- wychowawczych

·        prowadzenie dokumentacji.

Aplikuj przez przycisk znajdujący się po prawej stronie

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło