Site logo
zmiany na psychopracy
19.11.2023

Szanowni Użytkownicy!

Mamy dla Was ważne ogłoszenia dotyczące zmian na portalu Psychopraca. Ruszamy z nową wersją Psychopraca 2.0 (beta) od 19 listopada 2023 roku. W związku z tym zamykamy możliwość dodawania nowych ogłoszeń na starej wersji Psychopracy. 

Oto, co musicie wiedzieć:

 1. Nowa Wersja Beta: Jeśli chcecie dodać nowe ogłoszenie lub przeglądać aktualne oferty pracy, zapraszamy na naszą nową stronę Psychopraca 2.0 beta pod adresem https://beta.psychopraca.net

Instrukcję dodawania ogłoszeń znajdziecie tutaj.

 1. Okres Przejściowy: Okres wygaszania starej wersji potrwa do 18 grudnia 2023 roku. To oznacza, że przez ten czas będą dostępne obie wersje strony – stara i nowa. Będziecie mogli wciąż przeglądać i odpowiadać na oferty opublikowane na starej stronie. Jednak od 19 listopada dodawanie nowych ogłoszeń będzie możliwe tylko w wersji beta.
 2. Definitywne Zamknięcie: Po 18 grudnia 2023 roku wersja beta zajmie miejsce starej wersji i będzie dostępna pod głównym adresem https://www.psychopraca.net

Stara wersja zostanie usunięta wraz z ogłoszeniami i danymi użytkowników.

 1. Oferta Dla Użytkowników z Aktywnymi Ogłoszeniami: Jeśli macie aktywne ogłoszenia na starej stronie, zachęcamy Was do przeniesienia ich na wersję beta. Jeśli Wasze ogłoszenia są płatne lub wyróżnione (dodane przed 19 listopada 2023), oferujemy Wam rabat 100% na dodanie tych samych ogłoszeń z takim samym wyróżnieniem w wersji beta. To doskonała okazja, aby bezpłatnie zwiększyć widoczność Waszych ofert na nowym portalu.
 2. Zamknięcie Bazy CV: Chcielibyśmy Was także poinformować, że zamykamy całkowicie bazę CV, która nie będzie dostępna w nowej wersji. Wasze CV będzie dostępne na starej stronie do 18 grudnia 2023 roku. Osoby, które miały swoje CV na starej wersji Psychopracy, mogą zgłosić się do nas po rabat 100% na wyróżnienie jednego ogłoszenia typu „Poszukuję pracy” (Bronze, 30 dni) w nowej wersji strony.

Pytania i odpowiedzi:

 1. Czy jeśli mam już płatne ogłoszenie w starej wersji i dodam je ponownie w wersji beta, to przestanie ono być widoczne w starej wersji?

   – Odp: Nie. Oba ogłoszenia będą widoczne tak długo, na jak długo zostały wykupione.

 1. Rozumiem, że jeśli mam płatne ogłoszenie w starej wersji, dostanę jedno takie samo wyróżnione ogłoszenie za darmo w wersji beta; jak długo będzie ono ważne?

   – Odp: Dokładnie tak. Kody rabatowe 100% wystawiamy na tyle dni, na ile było wykupione ogłoszenie w starej wersji – niezależnie od tego, jak długo było już wyświetlane. Na przykład, jeśli Twoje ogłoszenie Gold było wykupione na 30 dni i zostało opublikowane w starej wersji 10 dni temu, to Twój kod rabatowy pozwala na dodanie ogłoszenia Gold w wersji beta bezpłatnie na kolejne 30 dni!

 1. Mam już konto w starej wersji. Czy mogę je przenieść do nowej?

   – Odp: Niestety nie – konto należy założyć od nowa. Możesz użyć tego samego maila, który był użyty w starej wersji, ale wciąż będzie to zupełnie nowe, osobne konto.

 1. Co z moimi danymi, które podałem/łam w bazie CV lub które mam na moim profilu w starej wersji strony?

   – Odp: Wszystkie dane ze starej strony zostaną usunięte z dniem 18.12.2023. Prosimy o sporządzenie kopii wszelkich danych, które chcesz zachować u siebie na dysku – my nie będziemy już ich przechowywać ani przetwarzać.

 1. Jakie są różnice między starą wersją Psychopracy a nową?

   – Odp: „Stara” Psychopraca działała na systemie z 2015 roku, co było już mocno odczuwalne zarówno dla administracji, jak i dla użytkowników (błędy, problemy przy płatnościach, czasowe wyłączanie się strony itp). Nowa wersja powinna działać znacznie sprawniej. Oprócz tego, umożliwia:

     – Łatwą edycję ogłoszeń z konta użytkownika.

     – Dostęp do historii wszystkich wcześniejszych ogłoszeń oraz ich samodzielnego odświeżania/ponawiania.

     – Automatyczne wystawianie faktur za zakup płatnych ogłoszeń: można je pobierać z konta użytkownika od razu po dokonaniu płatności.

 1. Czy wciąż mogę otrzymywać odpowiedzi na ogłoszenia, które pozostały aktywne w starej wersji strony?

   – Odp: Tak. Aż do usunięcia starej wersji strony, czyli do 18.12.2023, odpowiadanie na ogłoszenia wciąż będzie możliwe tak jak dotychczas.

Dziękujemy za Wasze zrozumienie i wsparcie podczas tego przejścia. Jesteśmy przekonani, że nowa wersja portalu dostarczy Wam jeszcze więcej możliwości i korzyści. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie pomocy, jesteśmy tu, aby Wam pomóc: kontakt@psychopraca.net

Z poważaniem,

Zespół Psychopracy

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło

Udostępnij