Poszukujemy doświadczonego psychoterapeuty, który dołączy do naszego zespołu w celu świadczenia wysokiej jakości usług terapeutycznych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie sesji terapeutycznych z klientami o różnych potrzebach i wyzwaniach emocjonalnych. Poszukujemy specjalistów pracujących w dowolnym nurcie. Praca na miejscu w gabinecie w Łodzi.

Obowiązki:

– Indywidualne sesje terapeutyczne z klientami w celu diagnozowania i leczenia różnorodnych problemów emocjonalnych.
– Opracowywanie i wdrażanie planów terapeutycznych dostosowanych do potrzeb klientów.
– Śledzenie postępów klientów i dostosowywanie planów terapeutycznych w miarę potrzeby.

Nie wymagamy prowadzenia dokumentacji medycznej.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe z zakresu psychologii lub pokrewnych dziedzin.

– Ukończone całościowe szkolenie psychoterapeutyczne bądź w trakcie szkolenia (min. II rok)

– Doświadczenie w prowadzeniu sesji terapeutycznych z klientami o różnych problemach emocjonalnych (min 2 lata)

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt

– Stawki w wysokości 60% cennika poradni

– Elastyczne dni i godziny pracy

– Możliwość rozwoju marki osobistej przez zaangażowanie w tworzenie wartościowych treści na strony internetowe gabinetu oraz własną podstronę

– Wsparcie zespołu psychoterapeutów, psychologów i pedagogów

– Doskonałą atmosferę w pracy oraz otwartość na nowe pomysły

Jeśli jesteś zaangażowanym psychoterapeutą/psychoterapeutką,  prosimy o przesłanie CV.  W tytule wiadomości prosimy o podanie „Aplikacja na stanowisko Psychoterapeuty”.

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło