OFERTA: PSYCHOLOG (różne specjalizacje, m.in: dzieci, sportu, dorosłych)

Zakres obowiązków:

a)       prowadzenie konsultacji psychologicznych dzieci, młodzieży i/lub osób dorosłych,

b)      indywidulana praca z dziećmi i młodzieżą z różnymi dysfunkcjami,

c)       koordynowanie zespołu terapeutycznego wczesnego wspomagania rozwoju.

Wymagania:

a)       ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia (warunek konieczny),

b)      doświadczenie w ocenie rozwoju dzieci,

c)       doświadczenie w pracy z dorosłymi,

d)       dostępność co najmniej raz w tygodniu

e)      gotowość do uczestniczenia w intrawizjach w zespole,

f)      komunikatywność, bardzo doba organizacja pracy, samodyscyplina i samodzielność, przestrzeganie zasad etyki zawodowej, empatia.

Wymagania dodatkowe, preferowane:

a)       kursy i szkolenia w zakresie pomocy psychologicznej dzieci i młodzieży z różnymi problemami oraz szkolenia w zakresie pracy z rodziną dziecka,

b)     kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi.

Oferujemy:

a)       zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy lub umowę zlecenie,

b)      atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji, w oparciu o konkurencyjną stawkę godzinową,

c)       elastyczny grafik pracy,

d)      pracę w merytorycznym zespole

e)      dobrze wyposażone miejsce pracy, w tym: obsługę recepcyjną, poczekalnie, zaplecze socjalne,

f)       możliwość pracy z wykorzystaniem pomocy psychologicznych w tym testów psychologicznych.

O nas:

„Na Dolnej” Centrum Zdrowia Psychicznego rozpoczyna swoją działalność na początku maja 2023 roku. Jest to miejsce, które powstało z myślą o niesieniu pomocy oraz wsparcia dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym. Założycielką poradni jest dr Anna Gorgolewska, psycholog dziecięcy z wieloletnim stażem. Poradnia znajduje się na Mokotowie na ulicy Dolnej 41. Poszukujemy psychologów, którzy wspólnie z nami będą tworzyć „Na Dolnej”.

Kontakt:

nadolnej41@gmail.com

nadolnej.asysto.pl

Szczegóły oferty

Logowanie

Rejestracja

Zapomniane hasło